Telefon: 513 550 526 , 503 570 213 Email: metamal.majchrzak@wp.pl

Oferta malarni proszkowej Metamal Lublin

Malarnia proszkowa Lublin - Metamal to nowoczesna lakiernia mieszcząca się w miejscowości Smugi 31C nieopodal Lublina (woj. lubelskie)

Czym się zajmujemy

Firma "Metamal malarnia proszkowa Lublin" zajmuje się usługowym malowaniem proszkowym wyrobów metalowych. Świadczymy usługi w zakresie malowania konstrukcji metalowych, felg samochodowych, ogrodzeń, balustrad, maszyn rolniczych, podzespołów samochodowych itp. Zapewniamy wysoką jakość wykonania, konkurencyjne ceny, oraz krótki termin realizacji zleceń. Posiadamy nowoczesną linnię aplikacyjną, oraz komory do polimeryzacji farb proszkowych. Naszym atutem jest piec o wymiarach 2,00 x 2,50 x 6,20 metrów, który dodatkowo wyposażony jest w przegrodę umożliwiającą podzielenie go na pół. Kolorostyka stosowanych przez naszą firmę barw oparta jest na palecie RAL.

Nasza oferta

- malowanie proszkowe elementów metalowych,
- śrutowanie - obróbka strumieniowo-ścierna
- nowoczesny piec o wymiarach 2,00 x 2,50 x 6,20 metrów
- kolorostyka barw palety RAL
- doświadczenie pracowników
- konkurencyjne ceny
- bardzo szybka realizacja zleceń

Krótka historia

Firma "Metamal malarnia proszkowa Lublin" powstała na początku 2015 roku. Siedziba malarni proszkowej mieści się w miejscowości Smugi nieopodal Lublina (ok 7km). Mimo krótkiego istnienia na rynku nasi pracownicy są osobami wykwalifikowanymi z wieloletnim doświadczeniem, po przebyciu kursów doszkalających.

Malarnia proszkowa Lublin METAMAL lakierowanie i śrutowanie

Posiadamy nowoczesny sprzęt najwyższej technologi. Dzięki temu nasze usługi są na najwyższym poziomie.